İnsan Kaynakları Politikamız
16602
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16602,bridge-core-2.6.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17303
 

İnsan Kaynakları Politikamız

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

ELİF İPLİK GRUBU

İnsan Kaynakları Politikalarımız, iş tatmini ve mesleki gelişim açısından tercih edilen işveren olma arzumuza dayanmaktadır.

Yıllar içinde elde ettiğimiz başarılı sonuçların yüksek derecede çalışan işyeri memnuniyeti ve bağlılığından da kaynaklandığının bilincindeyiz.

“Tek Vizyon, Tek Takım” Sloganımız olup;

Böylelikle rakipsiz üretim yeteneklerimizi çalışanlarımızın bilgi ve becerileriyle birleştirerek ortaya çıkan pozitif enerji sayesinde rekabet avantajı yaratan tutumların uygulanmasını sağlamaktayız.

Bu temel ilkeler ile İnsan Kaynakları Politikalarımız ise;

– Tüm İş Hukuku düzenlemelerine uygun olmak üzere , etik ve mesleki standartlara uygun hareket etmek.

– Her zaman sağlık, işyeri güvenliği ve çevre konularına öncelik vermek.

– “Takım Ruhu” ve “Şeffaflık” değerlerini korumak,

– Çalışanların performansını ve yenilik kapasitesini artırmak için hedefe dayalı etkili yönetim sistemleri geliştirmek ve yenilikçi tutumları ödüllendirmek.

– İşyerinde huzuru ve sessizliği savunmak, böylece motivasyonu, sadakati ve aidiyet duygusunu en üst düzeye çıkarmak.

– Grup içindeki açık pozisyonları doldurmak için iç kaynaklara öncelik vermek, ve dışarıdan işe alım gerektiğinde en kalifiye adayı seçmek.

– İhtiyaçlarına göre hazırlanmış en iyi eğitim programlarını uygulayarak iş gücümüzün sürekli gelişimini sağlamak.

– Grubun finansal imkanları ile uyumlu, adil, rekabetçi ve yüksek performansı ödüllendirici ücretlendirme politikaları uygulayarak

“Çalışılması ayrıcalıklı bir Grup” olmayı hedeflemektedir.