Hakkımızda
15790
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15790,bridge-core-2.6.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17303
 

Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu tecrübe

TARİHÇEMİZ

“Köklerini 1970’ lerde atan Elif İplik, Türk tekstil sektörünün öncülerindendir.

1999 Yılında faaliyete başlayan Elif İplik  Grubu bugün İplik, Örgü, Boyahane işletmeleri ile ülkemizin ve bölgemizin  öncü kuruluş olmuştur.

İnşirah Pazarlama ile Boyalı ve Ham Kumaş satışı ile ihracat ve yurt içi satışlarında ön sıralarda yer almaktadır.”

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Elif İplik Grubu, iş hayatındaki tutumları, bilgi birikimleri, etkili yönetimleri, çalışan ve müşteri değerlerine odaklı , çevreye ve doğaya duyarlı hizmetleri ile ülkemizde ve bölgemizde saygı duyulan şirket olmayı hedefler.
Şirketimizin üstlenmiş olduğu bu değerler doğrultusunda ülkemizin ve bölgemizin istihdamına katkıda bulunarak uygun iş gücünün bölgesinde ilk tercihi olmaktır.
Elif İplik Grubu hizmet verdiği tüm sektörlerde kararlar ve tüm ticari ilişkilerinde en yüksek ahlaki değerleri gözetir.

Elif İplik Grubu; Başarısının ; güçlü çalışmanın, iş arkadaşlarımız ve müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı yarar sağlanan ilişkilerin sonucu olduğunu bilir, yapılan her işi geliştirmek için sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda , Kaliteden ödün vermeden sağlar.